Poezi nga Marjeta Shatro

 Poezi nga Marjeta Shatro     Fotografia   Shikoj fotografinë tënde Me pamje nga përtej korniza, ëndërrimtare. Tek sytë zhbirues vështroj Vetëtima verbuese. … dhe shigjeta shikimesh plot ledha dashurie!   Ti qëndron ashtu … me pamjen tënde sensuale … … Continue reading