Poezi nga Mihallaq Qilleri

Poezi nga Mihallaq Qilleri   MË ZGJAT NJË DORË… Ndihem i ajërt tashmë midis marrëzisë sime dhe Tokës, Poshtë meje dheu i trazuar me lypsarë, miliardierë, vullkane, Mes krimeve politike të sajuar përditë, përnatë, evazive Jo për të mbrojtur botën, … Continue reading