Poezi nga Raimonda MOISIU

Poezi nga Raimonda MOISIU   Shpirtra të pafajshëm Gjigandët e përjetshëm të pangopësisë së uritur, Me fytyrat plot “make up”- elegante dhe engjëllore, verbojnë bukuritë e jetës, shkojnë para duke i fikur, qirinjtë prej argjenti të Paqes shpirtërore… Shkojnë para … Continue reading